Hakkımızda

Hakkımızda

2004 yılında kurulan Bakış markası ile mobilya yan sanayiine hazır kapak üreterek hizmet etmeye başlayan firmamız kapak sektöründe ülkemizin lokomatifi olmuştur.

Şirketimiz geride kalan 10 yıllık süreçte Bakış İnşaat olarak çeşitli projelere iştirak etmiş olup ağırlıklı olarak İzmir’de tamamlamış olduğu bağımsız konut projeleri ile de 100’lerce aileyi huzur ve güvenle oturacakları yaşam alanlarına kavuşturmuştur.

2014 Bakış Yapı markasını oluşturarak tecrübesi ve dinamik yapısıyla inşaat sektörüne yenilikler getirmek, günün modasını değil; geleceğin doğrularını göz önüne alarak çağdaş mimari yapılara imza atmak için harekete geçmiştir. Sahip olduğu tecrübe ve etik anlayış ile sektörün en önemli firması olma yolunda ilerlemektedir.

 

misyonumuz

Misyonumuz;

Sahip olduğumuz tecrübe ve etik anlayış ile hayata değer katan projelere imza atarak daha çok aileyi; sağlıklı, huzurlu ve konforlu yaşam alanlarına kavuşturmak için çalışmaktayız.

 

 

 

 

vizyonumuz

Vizyonumuz;

Bakış Yapı markamızı hazır kapak sektöründe olduğu gibi özverili çalışmalarımız ile 10 yıl gibi kısa bir süre içerisinde sektöre yön veren halkımızın saygı ve güvenini kazanmış lider marka konumuna getirmektir.